Uitslagen

BONY SGR CUP

 

1. L. Martens Elsloo NL 7 prijzen 4.665,8 pnt. € 500,00

2. Gebr. Saya Maastricht NL 7 prijzen 3.558,4 pnt. € 300,00

3. P. Verhoeven Eijgelshoven NL 6 prijzen 3.913,4 pnt. € 200,00

4. Gerard Haas Sittard NL 6 prijzen 3705,5 pnt. € 100,00

 

 

BONY SGR CUP 2010

Voorlopige uitslag

Nr.

Naam

Plaats

Land

Pr

Punten

1

van der Velden, Chris

Zuid Beijerland

NL

18

9455

2

Meirlaen Etienne

Deurle

B

17

10737

3

Flandrin Guy

Helfaut

F

17

8587

4

Overkleeft P.

s-Gravenzande

NL

17

6393

5

Hebberecht Chris

Evergem

B

16

11947

6

 

Deweerdt mevr. en zonen

Kortemark

B

16

8540

7

Daalmans Th.

Elsloo

NL

16

7535

8

Pieters Wil

Berg en Terblijt

NL

16

7114

9

Vin van de C.

Weert

NL

16

5902

10

Depasse - Lardenoye

St. Amand

B

15

7711

11

Vogel de P.

Oude Tonge

NL

15

7170

12

Hagens Gebr.

Achthuizen

NL

15

5926

13

Tantart Ph.

Hames

F

14

7678

14

Schurgers P.

Heer

NL

14

6849

15

Musters C.

Hoogerheide

NL

14

6302

16

Martens Lei

Meers-Elsloo

NL

13

8488

17

Saya Gebr.

Heer - Maastricht

NL

13

8407

18

Saeytijdt Paul en Sven

Brakel

B

13

8058

19

Vanacker Eric

Pouilly sur Serre

F

13

7875

20

Derweduwen A.L.D.

Zingem

B

13

6897

21

Van Coppenolle luc

Ouwegem

B

13

6287

22

Jacobs Gebr.

Nes aan de Amstel

NL

13

5830

23

Wijnands H. en Zn.

Maastricht

NL

13

5529

24

De Vos Etienne

Deerlijk

B

12

9672

25

Freialdenhofen en Zn.

Aldenhoven - 4

D

12

8117

 

Reclameren uitsluitend schriftelijk vóór 28 oktober 2010:

* per email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

* per post: Fondclub Midden – Limburg, Graaf 4, 6101 CE ECHT

 

BONY OMEGA 3 CUP

Voorlopige uitslag

Nr.

Naam

Plaats

Land

Pr

Punten

1

Overkleeft P.

s-Gravenzande

NL

8

3221

2

van der Velden, Chris

Zuid Beijerland

NL

7

4248

3

Devlaeminck Eric

Hulste

B

7

4021

4

Saeytijdt Paul en Sven

Brakel

B

7

3796

5

Jacobs Gebr.

Nes aan de Amstel

NL

7

2769

6

 

Hebberecht Chris

Evergem

B

6

5193

7

Martens C.

Meers-Elsloo

NL

6

4560

8

Musters C.

Hoogerheide

NL

6

4122

9

Schurgers P.

Heer

NL

6

3879

10

Overwater A.P.

Strijen

NL

6

3667

11

Deweerdt mevr. en zonen

Kortemark

B

6

3331

12

Solleveld P. & Paloma

Maasdijk

NL

6

3198

13

Vittel Eric

Grugnies

F

6

2977

14

Depasse - Lardenoye

St. Amand

B

6

2945

15

Rijk van Wim

Hazerswoude

NL

6

2856

16

De Vos Etienne

Deerlijk

B

5

4114

17

Bogaert van L.

Maastricht

NL

5

3613

18

Cock de - Curfs

Wijnandsrade

NL

5

3291

19

Botterweck R.

Mechelen

NL

5

3123

20

Louvegnies Francois

Trélon

F

5

3097

21

Meirlaen Etienne

Deurle

B

5

2546

22

Vogel de P.

Oude Tonge

NL

5

2438

23

Flandrin Guy

Helfaut

F

5

2413

24

Wijnands H. en Zn.

Maastricht

NL

5

2305

25

Bonnin René

Vallée au Blé

F

5

2268

 

 

 

 

 

 

Reclameren uitsluitend schriftelijk vóór 28 oktober 2010:

* per email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

* per post: Fondclub Midden – Limburg, Graaf 4, 6101 CE ECHT